Neler yeni

Tanıtım Newbornv | Hard Rp | Orta Düzey Ekonomi̇ | Güncel Scri̇ptler | Legal Ve İllegal Alımlar Discord.gg/Ehrnk3Tqut

bydemir00038

Kayıtlı Üye
Kayıtlı Üye
Değerlendirme - 0%
0   0   0
Katılım
25 Eki 2022
Mesajlar
1
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Yaş
22
Credits
0
NewBornV
Beta sürümümüzü tamamlamış bulunmakta ve V1 version olarak yakın sürede aktif vereceğiz.Biz Kimiz ?
NewBornV yönetim kadrosunu, uzun süre birbiriyle rol yapmış arkadaşlar olarak oluşturuyoruz. Kusursuz rol ortamı ve adil yönetim sistemi ile birlikte oyuncuların istediği "Kaliteli Roleplay" kavramını yaşatmak.. Sunucumuz her geçen gün gelişiyor ve yenileniyor. Bunun için her gün yenilikler üzerine çalışıyor, varolan açık ve hataları düzeltiyoruz

Sunucumuz ne tür bir sunucudur ?
Sunucumuz, insanların eğlenirken aynı zamanda olabildiğince gerçeğe dayalı rol yapmasını istemekte ve buna göre yönetilmektedir. Tabanı "Hard" olan sunucumuz, rollerimizde de bu şekilde olarak devam etmektedir. Bu sayede gerçekçi bir şekilde rol yaparken, belirli zamanlarda da eğlence odaklı bir rol sergileyebilirsiniz.

Sunucu ekonomisi nasıl ?
Sunucumuzda orta zorlukta ekonomi mevcut diyebiliriz. İllegal rol yapmak istemeyen oyuncuların da diledikleri araba ve evlere sahip olabilmesi için bir çok legal meslek mevcut. Bu sayede hem illegal hem legal oyuncular istediklerine sahip olabilmek için bir çok farklı mesleğe başvurabilecek.

Sunucuya nasıl katılabilirim ?
Sunucumuza girişler için bazı şartlar bulunmakta. Öncelikle yaşınızın 17 ve üzerinde olması gerekmekte. Bunun yanı sıra fivem saatinizden daha çok sahip olduğunuz rol bilgisini göz önünde bulundurarak alımlarımızı sağlıyoruz. 250 saatin altında fivem saatiniz bulunmuyorsa herhangi bir şekilde form doldurmanıza gerek yok. Discord sunucumuza girip Kayıt Bekleme Odası'na geçiş yapıp kayıt olabiliyorsunuz.

Sunucuda P2W bulunmakta mı / donate durumu ne şekilde ?
Donate olarak belirli başlı işletme, ev, araç gibi satışlarımız mevcut. Bunun yanı sıra IC para ile alabileceğiniz 150'den fazla ev, açık arttırma ile sahip olabileceğiniz işletmeler ve sık sık yapılan çekilişlerle dağıttığımız araçlar mevcut.

Legal ve İllegal oluşumlar ne duruma ?
Legal ve illegal tarafta da alımlarımız açık. Legal tarafa baktığımızda LSPD, LSMS alımlarımız mevcut. Dilerseniz ekibinizle gelip başvurabilir, dilerseniz bireysel olarak oynayabilirsiniz. Ekip olarak başvurduğunuz durumda departman yönetimini alışık olduğunuz şekilde yapabilirsiniz. İllegal tarafta ise dilerseniz LS çetelerini oynayabilir, dilerseniz de arkadaşlarınızla birlikte sunucumuza gelip "custom gang" kurabilirsiniz.
 
Üst